درباره توپوکالا

با توجه به نیاز روز افزون جامعه در علم ژئوماتیک (نقشه برداری) و نبود مرجع مناسب برای این تخصص ما بر آن شدیم تا مرجع تخصصی نقشه برداری طراحی و پیاده سازی کنیم که خدمتی در شان متخصصین جامعه ایران زمین باشد.

خدمات به فروشندگان تجهیزات نقشه برداری

توپوکالا مرجع تخصصی نقشه برداری این بستر را فراهم آورده تا تمامی فروشندگان تجهیزات نقشه برداری بتوانند بصورت رایگان فروشگاه خود را در توپوکالا پیاده سازی کنند و محصول خود را بفروش برسانند ، متخصصین ما کاملا رایگان تمامی محصولات را استاندارد سازی ، تولید محتوا و سئو خواهند نمود.

مارکت پلیس 

توپوکالا یک مارکت پلیس Market Place است ، یعنی از فروشندگان متعددی تشکیل شده است تا این احترام را به کاربر بگذاریم که با بهترین قیمت و از بهترین فروشنده خرید خود را انجام دهد .

سامانه گارانتی توپوکالا

همچنین سامانه گارانتی توپوکالا این امکان را فراهم کرده تا بصورت آنلان محصولات نو دو سال و محصولات دست دوم سه ماه بصورت خودکار بعد از خرید شامل گارانتی باشند.

جامعه مهندسین نقشه بردار

شاید شما یک مهندس نقشه بردار باشید ! بستری نیاز بود تا مهندسین لایق بتوانند توانایی ها ، بیوگرافی ،اطلاعات ارتباطی و نمونه پروژه های خود را ارائه دهند .

ما در توپوکالا ایده ی جامعه مهندسین نقشه بردار را پیاده سازی کردیم تا مهندسین نقشه بردار بر اساس موقعیت مکانی  رزومه خود را ارائه دهد و متخصصین ما با معرفی شخص به گوگل بصورت رایگان خدمتی خالصانه به جامعه مهندسین نقشه بردار ارائه دهیم.

پشتیبانی

کارشناسان فروش و کارشناسان فنی توپوکالا  آماده پاسخگویی به نیازهای تخصصی شما هستند.

پی نوشت 

درباره توپوکالا ، علم ژئوماتیک، شاخه‌ای از علم ریاضیات و هندسه جز قدیمی‌ترین علوم در زمینه مهندسی می‌باشد. نقشه‌برداری (ژئوماتیک) علم تهیه نقشه از سطح زمین و عوارض روی آن بوده که خود، شامل حوزه‌های متعدد و متفاوتی است. با گذشت زمان، پیشرفت تکنولوژی‌ و ساخت دستگاه‌های مختلف کار نقشه‌برداری به مراتب راحت‌تر از قبل شده است. با وجود دوربین‌ها و گیرنده‌های مولتی فرکانس و دیگر تجهیزات پیشرفته نقشه برداری کار تهیه نقشه دقیق‌تر و پر سرعت‌تر از گذشته شده است.

پس از تحقیق و بررسی جامعه نقشه برداری و شناخت نیاز بازار، در صدد برآمدیم تا با طراحی سایتی، امکان خرید تجهیزات نقشه برداری برای نقشه برداران محترم را فراهم آوریم. این سایت قابلیت‌های بسیاری دارد و کار شما عزیزان را راحت‌تر کرده که در زیر به اختصار به شما معرفی خواهیم کرد.

توپوکالا، جامع‌ترین و  بزرگ‌ترین مرجع فروش تجهیزات نقشه‌برداری و کامل‌ترین دیتابیس اطلاعات نقشه‌برداران است. این سایت شامل قسمت‌های گوناگونی است. در ابتدا تمامی تجهیزات نقشه‌برداری به صورت نو و استوک با بهترین خدمات پشتیبانی و گارانتی به شما معرفی و ارائه می‌گردد.توپوکالا به سبب بزرگترین مرجع فروش تجهیزات بودن می‌تواند بستری برای خرید و فروش تمامی تجهیزات نقشه‌برداری حتی توسط خود شما کاربر عزیز شود. در بخش مقاله نقشه‌برداری شما می‌توانید مطالب آموزشی درباره موضوعات مختلف نقشه‌برداری را مطالعه نمایید. هم‌چنین در سامانه گارانتی طراحی شده در سایت مدت زمان گارانتی هر محصولی که خریداری نمودید قابل نمایش است. در توپوکالا شما می‌توانید در قسمت جامعه مهندسین نقشه‌بردار با همکاران خود آشنا شده و در قسمت معرفی پروژه نقشه‌برداری پروژه‌ها را پیدا کنید . برای ارتباط با کارشناس فنی و کارشناس فروش توپوکالا، پنلی طراحی شده تا با کلیک کردن روی آن مستقیما به پروفایل واتساپ کارشناسان دسترسی پیدا کرده و می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.